KONST / Litografier / Färglitografi 14445355
nr 1444 5355
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 8/380. Färglitografi, bildmått: 36x28, yttermått inklusive ram: 55x45 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:09:02
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon